hits

jiiji`s julekalender 20. desember

Clinique deep comfort hand and culicle cream, clinique deep comfort body wash, puma Yellow woman parfyme prøve , Elizabeth Arden Mediterranean parfyme prøve

For å delta legg igjen mail adresse under kommentarer, er du venn på blogg.no holder det med at du sier du deltar.

Men du er selv ansvarlig for å gi meg nok informasjon til at jeg kan ta kontakt med deg om du vinner.

Hadde satt pris på om du likte kalenderen på facebook, men er ikke et krav for å delta.

Oversikt over kalender gaver

30 kommentarer

Jeg er med❤

med :)

tinh98@hotmail.com

Jeg er med! :-)

embla.fjellhaug@me.com

Linda Kirsten

Linda Kirsten

åååå for noen herlige produkter.

Ønske ønske ønske.

Har utrolig lyst på denne premien,synes du har kjempe fine premier.

Jaja krysser fingrene og håper.

Stor jule hilsen fra meg til deg :)

Linda Kirsten :)

linda.schulz1955@gmail.com

Jeg håper og ønsker.

Kanskje nissen synes jeg har vært snill nok

til å få en julegave fra deg..

Krysser fingrene og håper.

Nisse hilsen fra

Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

Likt på face au :)

Malinogadnan@hotmail.com

MED! :D

maria.saether@hotmail.com

Maren Straum Lie

Maren Straum Lie

Jeg er med .

Elsker bloggen din og er fast leser ❤

Epost: Maren-straum99@hotmail.com

Er med :) mail: marita--93@hotmail.com

er med

lena-p@live.no

Jeg ønsker deg og dine en riktig god jul :)

Dette ønsker jeg :)

Er med!

God Jul og godt nytt år & lykke til alle sammen!

Med 😊

Thamle@live.no

Er med eg! :D

Rita Nystrøm

Rita Nystrøm

Jeg vil med:)

molait@hotmail.com

Camilla Emilie ♥

Camilla Emilie ♥

jeg er med ! :-)

Jeg er med!

Veldig fin blogg, er fast leser :)

E-post: Marthe.1999@live.no

jeg er med! :D

emiliedalan@hotmail.com

Jeg er med:-)

Maria_rath99@hotmail.com

heisann jeg er med !! :DD

om jeg vinner kan du kontakte meg på eposten jentenfranorge@hotmail.no :))

turiiid@hotmail.com :)))

Jeg er med :-)

jeg er med :) lise_holmedal@hotmail.com

er med;)

Natalie Lund

Natallun@online.no

Hanna Bolstad❤

Hanna Bolstad❤

Kjempe fin blogg!! Jeg er med❤❤

Jeg er med :)

Camillaeggen@gmail.com

Katrine: gratulerer du vant, jeg trenger mail adresse for å kontakte deg. om jeg ikke får respons innen en uke trekker jeg ny vinner.

Skriv en ny kommentar

Norske blogger
CURRENT MOON
bloglovin